PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

5. listopadu 2010

Re-Read Challenge

Vampire Academy Re-Read Challenge

Po dokončení mé re-review o první knize ze série Vampýrské akademie jsem si jen tak brouzdala po netu (po většinou po blozích s YA tématikou, abych si přečetla nějaké nové recenze na knížky) a na jednom z blogů jsem narazila na Výzvu k opětovnému přečtení VA série. A to k důvodu blízké publikace poslední - šesté - knihy této ságy. Zdá se mi to jako vynikající nápad. 

Je sice pravda, že na oné stránce víceméně jde o jakousi soutěž o vydání posledního dílu - Last Sacrifice. Můžete se soutěže zúčastnit (pokud se vám chtějí psát review v anglickém jazyce, což mně tedy zrovna dvakrát ne), anebo taky nemusíte. Ale mohli byste se také zapojit tak, že si postupně všechny knihy přečtete. U nás v ČR vyjde pátý díl už 29. listopadu. Takže pokud máte chuť, začněte opětovně číst VA. Já, aniž bych o nějaké výzvě měla potuchu, jsem si všech 5 knížek přečetla už minulý měsíc. A na poslední knížku se už nemůžu dočkat.


Žádné komentáře:

Okomentovat