PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

10. prosince 2010

Across the Universe - první kapitola!

originální cover
Další knížka, kterou si plánuju v roce 2011 přečíst. Kniha má vyjít  11.1.2011 (krásné datum) a k přečtení je na netu už i první kapitola...

O čem to je:
Láska skrz čas. Vesmírná loď postavená na tajemství a vraždě.

Sedmnáctiletá Amy se připojí ke svým rodičům jako "zmrazený obyvatel" vesmírné lodi Godspeed a očekává, že bude probuzena na nové planetě, tři sta let v budoucnosti. 

Nepředstavovala si, že její spánek bude o takových 50 let kratší a že ona bude vržena do nového světa vesmírné lodi, který si žije podle svých vlastních pravidel.

Amy si rychle uvědomí, že její probuzení nebylo způsobeno chybou počítače. Někdo - jeden z pár tisíc obyvatel vesmírné lodi - se ji pokusil zabít. A pokud Amy brzy něco neudělá, její rodiče můžou být další.

Amy musí co nejrychleji odhalit skrytá tajemství Godspeed. Ale na jejím listu možných vrahů je zde jen jediný, na kterém teď záleží: Elder, budoucí vůdce lodi a láska, kterou neviděla přicházet.
(btw nebojte se angličtiny, vždycky můžete použít Google Translate)

Koukněte na promo ke knize


Žádné komentáře:

Okomentovat