PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

24. prosince 2010

Veselé Vánoce

letos modro-stříbrná kombinace
Milí čtenáři, přeji vám všem krásný Štědrý den a ještě krásnější Štědrý večer! 
Užijte si dnešní den do sytosti a radujte se ze svých dárků a z dárků, které jste darovali ostatním. Já moc ráda obdarovávám ostatní, takže jsem momentálně jako na trní, jestli se všem mé dárky budou líbit. 

Doufám, že jste si krásně nazdobili stromeček, tak jako já. Musím se pochválit, protože mi to dalo zabrat. A jak se zdá, budu dneska zdobit ještě jeden. 
Neuvěříte, jak těžké je v našem malém měste (s 60 000 obyvateli... malé... pche) sehnat fialové baňky! Podařilo se nám je sehnat až dneska. A proto půjdu nazdobit ještě jeden stromeček, do kuchyně... ať máme vánoční atmosféru i u večeře.

Můj blog je na světě pouhé tři měsíce a přesto si našel pár svých věrných čtenářů. Moc vám děkuji za to, že sem stále chodíte a komentujete, moc to pro mě znamená. Judit píše o svém blogu jako o miminku, ano, i já považuji své Knižní doupě za miminko, o které se ráda starám... Doufejme, že mi to vydrží i příští rok a přespříště už budu slavit roční výročí. 

Dnes oficiálně začíná i Xmas Reading Challenge, takže jdu pokračovat ve čtení Pýchy a předsudku a večer si sednu k televizi a budu se koukat na Tři oříšky pro Popelku, jednu z mých nejoblíbenějších pohádek. A pokud se sem ještě večer dostanu, dám sem i fotku své knižní nadílky :)

3 komentáře:

  1. Aj tebe krásne Vianoce Syki! A prajem nám, aby naše blogy ostali zatiaľ jediným našim miminkom :DDD

    OdpovědětVymazat
  2. Ježiši nestraš s jiným miminkem :D :D Veselé Vánoce!

    OdpovědětVymazat
  3. Taky přeju krásné a pohodové Vánoce :)

    OdpovědětVymazat