PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

5. února 2011

All exams are DONE !!!

Mám po zkouškách!!!

Svou páteční zkoušku jsem završila krásným A a jsem šťastná jako ta blecha. Protože konkrétně na tu poslední zkoušku jsem se se svým týmem pěkně nadřela. Ano, můžu poprvé a nejspíš i naposledy říct, že jsem byla součástí týmu, který pracoval na 3D grafickém zpodobnění domku, který už nestojí, ale stával v našem městě tak před padesáti až sedmdesáti lety. Celé jsme to sestrojovali podle nákresů a dobových fotek. Lidi, řeknu vám, byla to síla. Takhle strašně jsem už dlouho u nějaké práce nenadávala. Ale výsledek je více než uspokojivý. A já se pochválím a ukážu vám ho:
přední strana
levá strana
zadní strana
pravá strana
 Krásný, co? A nechci slyšet žádné ne :D


Tohle je naše snad nejoblíbenější video, které si s kamarády pouštíme vždy při zkouškovém. Věřte mi, že se velice blíží realitě :D

Activity = Best. Game. Ever.
Divíte se, že píšu nějaký příspěvek až teď? A kde mám QotW? Včera jsme v odpoledních hodinách začaly slavit, že už většina z nás má zkoušky za sebou a taky tak nějak po měsíci ty mé narozeniny. Babinec jak hrom.

Po strašně dlouhé době jsem hrála Aktivity a neskutečně jsem se u toho bavila. Pokud tu hru neznáte a ještě nikdy jste ji nehráli, kupte si ji. Zase tak drahá není (tedy ta kompakt verze) a úplně vám postačí. Tolik srandy jsem za poslední měsíc nezažila. Ještě teď mě bolí břicho od toho smíchu. Ještě štěstí, že dávno nebydlíme na bytě, protože si docela živě dokážu představit, jak nám naštvaní sousedé klepou na dveře, ať jsme potichu. No a tak jsem dneska vstávala někdy okolo půl jedné a vůůůbec nic se mi nechce :D Možná se ještě přemluvím k tomu, abych sepsala to QotW a dala ho dneska i publikovat, ale těžko říct :D Mám neskutečnou potřebu se prostě jenom flákat!


A na závěr píseň, kterou už delší dobu můžete najít v menu a kterou jsem si oblíbila natolik, že už ji mám i jako vyzvánění :D

Všem vám přeju příjemné prožití pololetního a zkouškového volna, ať už ho máte teď nebo teprve budete mít.

Zůstávejte na drátě!

5 komentářů:

 1. Gratulujem k A a ten domček je vynikajúci :) Ten smiech pri Aktivity celkom chápem, keď ho hráme my, ideme sa ušúľať, hlavne pri ukazovaní daného slovíčka :D
  P.S.: Pieseň zbožňujem, odkedy si o nej dala vedieť :D Radí ju medzi môj malý zoznam The Best :D

  OdpovědětVymazat
 2. taky se připojuji :D jo v takovým domě bych uměla žít :D

  OdpovědětVymazat
 3. Naočkovala jsi mě touhle písničkou, opravdu :D, ta jeho mimika a vražedný pohled mě prostě nenechá v klidu, jakoby mě někdo přepnul a já se musela od srdce usmát, i když mám sebe hroší náladu :)) dokonalá písnička ;)
  PS: gratuluju k dokončení ;) já se už teď stresuju vysokou a to mi je 14 :DD, takže závidim, ale přeju ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Děkuju všem za gratulace :) Nažhavte se na další semestr a státnice, to budu potřebovat hodně štěstí :D

  Kdybych na stavbu a údržbu takovéhohle baráku měla peníze, taky by se mi líbilo v něm bydlet :D

  OdpovědětVymazat