PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

17. února 2011

OŽ Teaser Tour (2)

Ano, je čtvrtek a víte, co to znamená? Že tu máme první zodpovězenou otázku naší Lu.Lusy!

Prozraď nám něco o sobě...

"V květnu mi bude 20 a pocházím z malé vesničky u Prostějova. Celkově jsem dost nudná osoba, protože se všechny zajímavé věci dějí jen v mé hlavě. Kromě psaní je snad mým jediným koníčkem čtení. Dokážu se začíst prakticky do čehokoli, ale nejvíc se mi pod kůži dostalo asi urban fantasy.

Mimo to strašně ráda diskutuju se svými „čtenáři“, jejichž zvídavé otázky mě neustále nutí zdokonalovat příběh a přidávat mu tak na kompatibilitě. Nejednou mi vnukli nový, nezaujatý pohled na věc, který jsem občas zoufale potřebovala, či vyvolali impuls na zajímavý nápad. Takže se rozhodně nebojte mi napsat, budu jen ráda."

~ ... ~

Pokud nevíte, o co jde, podívejte se sem. S otázkami se teprve rozjíždíme, takže se můžete těšit na zajímavější kousky. A to mi říkala, když jsem jí své otázky posílala, že ji chci zabít. No posuďte sami, já a chtít někoho zabít? Otázkami? A ještě takhle nadějnou autorku? Ale kdeže...

Zůstávejte na drátě!
Žádné komentáře:

Okomentovat