PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

14. dubna 2011

OŽ Teaser Tour (18)

Dneska jsem to nějak zazdila, co :D Tak poněkud opožděně, ale přece!

Tvá nejoblíbenější postava a proč?

"Všechny moje postavy jsou moje nejoblíbenější! Nebo bych si alespoň přála, aby to tak bylo. V průběhu času jsem si totiž stačila všimnout, že mám nemilý zvyk upřednostňovat svoje favority. Když pominu Alex – které se jakožto vypravěčce příběhu moje momentální posedlost nemůže dotknout – všichni ostatní chudáčci jsou diskriminovaní postavou, která se mi zrovna v tu danou chvíli zamlouvá nejvíc. Ve výsledku to vypadá tak, že ji cpu, kam se jen dá, protože psát s ní v okolí je nějak lehčí a zábavnější.

Tímhle upřednostňujícím obdobím jsem si prošla téměř se všemi postavami – s některými i několikrát – ale teď už to místo nějakou dobu okupuje Matt. Když se na scéně objevil poprvé, měla jsem v plánu ho nemít vůbec ráda, ale jednoho dne jsem ke svému překvapení zjistila, že se při všech jeho scénách připitoměle uculuju. Naprosto nepozorovaně se mi vloudil do přízně! Části, kde se pošťuchuje s Alex, patří mezi moje nejoblíbenější a píšou se vždycky prakticky samy – takže se nedivte, že jich bude tak hodně. Myslím, že Matt během první knihy ušel velký kus cesty, a ke konci jsem ho už skoro nepoznávala. Líbí se mi, co se z něj vyklubalo, a těším se, až s tímhle jeho novým já budu moct dál pracovat."

~ ... ~

Pokud nevíte, o co jde, podívejte se sem. Příští čtvrtek se těště na další otázku a odpověď. Můžete se podívat i na RC recenzi na Odstíny života!

Stay tuned!


 

3 komentáře:

  1. z té poslední věty usuzuji, že se chystá další kniha.. :-) je to tak?? =)

    OdpovědětVymazat
  2. No já ji chystám, ale jestli někdy vyjde, to už je úplně jiný příběh :D

    OdpovědětVymazat
  3. no to doufám! :D Je to super kniha,včera jsem ji dočetla a už se scháním po pokračování :D

    OdpovědětVymazat