PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

21. května 2011

CZ vs. SK cover (2)

Nenasytná ~ Nenásytná
Meg Cabot


Už je to dlouho, co jsem dala publikovat první článek téhle nepravidelné rubriky... takže je čas, abych dala publikovat další.

Verdikt: Obě obálky se mi líbí asi tak stejně. Ani jedna obálka mě zvlášť neokouzlila a ani neurazila. U české mě irituje ten rádoby laciný šperk na zádech. Na slovenské mi zase vadí to výrazné tetování na ruce a ten dřevěný kolík (i když se mi zdá, že minimálně ten kolík na obálce své opodstatnění má, to tetování možná nakonec taky). Obě obálky nejsou nejhorší, ale ani naprosto úžasné.

Jaký je váš názor? Která obálka se  vám líbí víc?

3 komentáře:

  1. Rozhodně se mi víc líbí česká... slovenská mi připomíná originální verzi obálky :) Ale, mně se hned od prvního momentu líbila ta naše moc :)

    OdpovědětVymazat
  2. Mně se více líbí ta česká, ale souhlasím s tím, že to není nic extra :)

    OdpovědětVymazat
  3. Česká-hezká, na té slovenské se mi nelíbí barva tetování, protože to nepřirozeně kontrastuje s ostatními barvami na obálce, v černé by se snášelo líp:D Ale nejvíc mi vadí ten kůl - je tam nějak divně naaranžovaný a celkově tam prostě nesedí.Taky nechápu (u obou obálek), proč modelkám odřízli hlavy, s nima by to bylo mnohem lepší.

    OdpovědětVymazat