PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

14. června 2011

Teaser Tuesday (21)

Toto týdenní meme pořádá Should Be Reading.

O co jde:
 • Popadni knihu, kterou momentálně čteš.
 • Otevři ji na náhodné stránce.
 • Napiš 2 teaserové věty odkudkoliv z oné stránky.
 • NEZAHRNUJ DO TOHO SPOILERY!!! (Ujisti se, že to, co píšeš, toho z knihy neukazuje příliš moc. Nechceš přece zničit překvapení ostatním!)
 • Sdílej taky název knihy a autora, aby si mohli ostatní TT účastníci tuhle knihu přidat do své "to-read" záložky.
Divergent
Veronica Roth
"Proč?"

"Ptáš se mě na to, protože si myslíš, že ti vážně odpovím?"Omlouvám se, že blog ještě pořád není s aktualizací tak úplně stoprocentní, ale od pátku přestavuju pokoj, takže tu mám jedno velké skladiště. Do toho jsem začala chodit do práce, takže se domů vracím až okolo páté, utahaná a jediné, na co mi zbyde čas je úklid pokoje. Vyhodnocení soutěže se s největší pravděpodobností dočkáte ve středu.


8 komentářů:

 1. Syki, je tahle kniha tak dobrá, jak se tváří zahraniční blogerky?

  OdpovědětVymazat
 2. Taky by mě zajímalo, jestli do ní investovat nebo ne. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ještě jsem knihu nedočetla (protože po celodenním zápřahu pomalu usínám ve stoje :D), ale opravdu se mi líbí. Vůbec nelituju, že jsem si knihu koupila. Musím říct, že se mi líbí mnohem víc než Hunger Games (ale nemůžu to hodnotit celkově, nedočetla jsem ji a netuším, jak bude vypadat pokračování) a hlavní hrdinku mám ráda hned od začátku. Sama za sebe můžu říct, že se investice vyplatí. Celkové pojetí příběhu mě prostě baví a jsem zvědavá, co se objeví dál.

  OdpovědětVymazat
 4. To zní fakt zajímavě... autorka je dost mladá, tak těžko říct, jak jí půjde další pokračování, aby neztratila nit, což se občas stává. Ale dvojka ještě není, co?

  OdpovědětVymazat
 5. Teresinha: Já doufám, že jí to bude psát stejně dobře, její styl mi sedí. Divergent teprve teď vyšel, druhý díl plánují na rok 2012.

  OdpovědětVymazat
 6. kolegyně to má pěkně navrchu v to-read poličce,až jí to skoro závidím...
  Jinak přeju úspěšné dotažení přestavby pokoje! :)

  OdpovědětVymazat
 7. Teresinha: Moje přestavba pokoje se pěkně vleče :D Ale už to začíná získávat ten správný tvar a skladište se zmenšuje!

  OdpovědětVymazat
 8. je důležité před sebou vidět cíl, uspokojení pak bude dokonalé :D

  OdpovědětVymazat