PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

1. června 2011

Waiting on Wednesday (21)

Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine. Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chcete přečíst. Pro tuto středu vybírám:

Reckoning
Lili St. Crow

Nikdo nečekal, že Dru Anderson dokáže přežít tak dlouho. Ne Graves. Ne Christophe. Dokonce ani Dru. Bojovala se zabijáckými zombíky, žárlivými dhampýry a krvežíznivými upíry přímo ze svých nejhorších nočních můr. Jenže teď Dru rozkvetla a stala se z ní pravá Svetocha - vzácná, krásná a smrtící pro všechny upíry.

Nejhorší však teprve přijde. Protože aby se z toho dostala živá, bude ji to stát mnohem víc, než by si představovala. A nakonec... stojí opravdu přežití za takovou oběť?

Dru Anderson se rozhodně nebojí tmy, i když by možná měla.
Na tuhle knihu se opravdu moc těším. Měla by být opravdu tou poslední v celé sérii a já jsem strašně zvědavá, jak se to celé vyvrbí. Čtvrtý díl ještě pořád nemám přečtený, protože se na něj chci vrhnout až po státnicích (které musím udělat!). Mám obavy z toho, co si v něm přečtu. Jsem si jistá, že se mi to líbit nebude. Jinak by tu nebyl pátý díl. V tom se teprve všechno rozhodne. Kniha by měla ve Státech vyjít 1.11.2011.

Žádné komentáře:

Okomentovat