PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

3. července 2011

Letní akce

V rámci našeho letního speciálu Léto s knihou jsme se s Abyss rozhodly vytvořit místo, kde budete moci více upozornit na své probíhající akce, knižní speciály a soutěže, které pořádáte na svých webech a blozích.

Princip je jednoduchý! Pokud budete mít například nějakou probíhající soutěž a budete na ni chtít upozornit, zapíšete se do linkovače a to takto:

URL: zadáte přímo odkaz na vámi pořádanou akci
Name: napíšete název akce a do závorky napíšete datum začátku a konce akce
Email: již klasicky na sebe zadáte mail, který uvidíme jenom my

Jak to může například vypadat:
URL: http://knizni-doupe.blogspot.com/2011/07/leto-s-knihou.html
Name: Léto s knihou (1.7.-31.8.)
Email: a email...

Co můžete do LA linkovače zapsat:
  • soutěže
  • knižní speciály (jako je například Putování s Hunger Games nebo Hororové léto)
  • akce (různé výzvy, speciální meme na léto apod.)
Prosím vás, jedná se o letní speciál, proto bychom uvítaly, aby se jakékoliv soutěže, speciály a akce zadávané do linkovače léta opravdu týkaly, nebo se alespoň během léta odehrávaly. Když tam nahodíte něco, co bude začínat až na podzim, ztrácelo by to smysl.

Na Letní akce se dostanete vždycky po kliknutí na obrázek letního speciálu v našem menu, který vás přesměruje na celý letní speciál. Tam si pak najedete ne LA a dostanete se přímo na tento článek. A tady pak už můžete hopkat z jednoho blogu na druhý, účastnit se soutěží a různých speciálů... a hlavně se bavit. Protože léto je pro většinu z nás časem odpočinku.

Letní akceŽádné komentáře:

Okomentovat