PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

4. července 2011

Letní obálky

Dalším letním speciálem v pořadí jsou Letní obálky. Pokud tak obdivujete jejich krásu spolu s rubrikou Jedna kniha - mnoho obálek (aneb S knihou kolem světa) nebo s meme Posuď knihu podle obalu, můžete v tom směle pokračovat a ještě se k nám přidat.

Letní obálky jsou ÚTERNÍ meme. Úkolem je vybrat vždy maximálně tři obálky, které ve vás nějakým způsobem probouzí letní náladu. To pak ani tolik neznamená, že na obálce musí být letní příroda, protože každý to vidíme trochu jinak a někomu třeba bude stačit obálka hodně barevná, aby se v něm usídlil pocit teplého léta. Několika větami nám pak obálky popište, co se vám na nich líbí a jak tedy působí na oko i na ducha.

Pro příspěvky jsou určeny dva bannery. Můžete použít ten nahoře, nebo druhý, který se nachází pod článkem. U zítřejšího příspěvku naleznete na obou našich blozích linkovač, do kterého budete moci zapsat svou účast (přímo odkaz na meme).


Žádné komentáře:

Okomentovat