PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

30. srpna 2011

Practice Makes Perfect

originální cover
Autor: Julie James
Originální název: Practice Makes Perfect
Žánr: román pro ženy
Věková hranice: 20+ (sprostá slova, sex)

Česká anotace: Když dojde na zákon přitažlivosti, neexistují žádná pravidla. Bitva mezi pohlavími ještě pořádně oběma právníkům zavaří pod kotlem. Protiklady se srazí ve chvíli, kdy se oba dva začnou ucházet o místo partnera ve firmě.

Payton Kendall je feministka až do morku kostí. Domýšlivý J.D. Jameson se narodil do privilegované rodiny. Ale když jsou požádáni, aby spojili své síly nad velkým případem, zjistí, že je to k sobě nebezpečně táhne.

Jenže místo partnera bude nabídnuto jednom jednomu. Konkurence se přiostří. Začnou létat jiskry. A hra teprve začíná...

Nakladatel: Berkley (EN)
Počet stran: 291 (EN)
Vazba: Brožovaná (EN)
Vydání v USA: 3.3.2009
Vydání v ČR: možná vyšlo v nějaké harlekýnce, ale nejsem si jistá

Moje hodnocení:
Moje hodnocení obálky:
Datum četby: 4 dny, srpen 2011, v angličtině

Reakce bezprostředně po dočtení knihy: Pěkně...Můj názor (obsahuje spoilery):
Tuhle knížku jsem si vybrala jenom na odlehčení a pobavení, protože se mi příběh zalíbil. Ve své podstatě jde o klasickou harlekýnku.

Payton už 8 let buduje svou kariéru co by právnička jedné významné firmy. Pracuje více než kdo jiný a svědomitě se snaží vyhrávat své případy. Po osmi letech ustavičné a tvrdé práce by se měla stát jedním z partnerů firmy... jenže není jediná.

J.D. je ve stejné firmy stejně dlouhou dobu a zdá s,e že pracuje ještě víc než Payton. A kdo ví kvůli čemu se s Payton nemůžou navzájem vystát. Na venek se tváří jako nejlepší přátele, ale v soukromí svých kaceláří spolu soupeří.

Klasický příběh nenávisti, která se přerodí v něco víc, aniž by si to hlavní protagonisté příběhu uvědomili. A přesně takové mám ráda. Užívala jsem si momenty, kdy se navzájem kočkují a provádějí si samé naschvály.

Navíc tenhle příběh byl takový živější, vyprávěný z pohledu obou postav, a vůbec nebyl spisovný :) O to víc mě to nejspíš bavilo.

Je to fajn kniha na odreagování, nic víc zatím nehledejte.

Žádné komentáře:

Okomentovat