PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

28. září 2011

Waiting on Wednesday (37)

Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine. Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chcete přečíst. Pro tuto středu vybírám:

The Unbecoming of Mara Dyer
Michelle Hodkin

Mara Dyer si nemyslí, že by mohl život začít divněji, než když se probudíte v nemocnici a nepamatujete se, jak jste se tam dostali.

Ale on může.

Věří, že toho okolo nehody musí víc, než na co si vzpomíná. Víc než jen to, že něco zabilo její kamarády, ale ona na sobě neměla ani škrábnutí.

Jenže ono není.

Nevěří, že po tom všem, čím si prošla, se ještě může do někoho zamilovat.

Ale může.

Jedna z nejočekávanějších knih podzimu, o které se mluvilo a mluví všude... Ze začátku jsem knihou tak okouzlená nebyla a říkala jsem si, že si ji možná i přečtu. Ale znáte to, humbuk udělal svoje a já jsem ohromně zvědavá. Musíte uznat, že minimálně obálka je nádherná. Pokud se vám opravdu líbí, můžete si dát na plochu i speciální wallpaper.


2 komentáře:

  1. Mne sa knižka veľmi páčila :) A myslím si, že sa ti bude páčiť vzťah hlavných hrdinov :) No, len aby som to nezakríkla :D :)

    OdpovědětVymazat
  2. ja sa už velmi teším na túto knihu :) neviem sa dočkať kedy sa mi dostane do rúk a prečítam si ju :)

    OdpovědětVymazat