PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

30. října 2011

Posuď knihu podle obalu (45)

Název knihy: Zlodějka duší
Autor: Kiersten White
České datum vydání: 17.11.2011

Česká anotace: Hrdinka románu Evie má velice zvláštní povolání: pracuje v Mezinárodní agentuře pro zadržování paranormálů. Běžně se vídá s upíry a vlkodlaky, její nejlepší přítelkyně patří mezi mořské panny a nová láska je vodouch - paranormál, který na sebe dokáže brát nejrůznější podoby.

Nic na paranormálních tvorech ji nemůže překvapit a zaskočit. Paranormálové jí vlastně připadají normální a agentura jí nahrazuje rodinu, o kterou přišla. Trochu jí vadí, že je ochuzena o běžné radosti svých vrstevníků, ale vede vcelku spokojený život. To se však má brzy změnit. Paranormálové začínají z neznámých důvodů umírat a kolem Evie se začínají dít podivné věci. Potom se na scéně objeví Zlodějka duší a Evie jde o život.
Můj názor: Tuhle knihu jsem asi tak před rokem začala číst, ale po první kapitole jsem toho musela nechat. Nějak mě to nedokázalo chytit. Nejspíš to bylo i tím, že vážně nemám zrovna v oblibě vílí světy. Ale i tak jsem rozhodnutá si ji přečíst. Už kvůli té nádherné obálce. Nejsem si sice moc jistá tím, nakolik obálka odpovídá obsahu knihy, ale co. Líbí se mi melancholické pojetí barev. Palec nahoru za to, že Češi zachovali originální obálku. Slováci se knihy ve slovenštině mohou dočkat už 31.10.2011. Zase o chloupek dřív, než my.5 komentářů:

 1. Opravdu super obal. Líbí se mi a docela i ten obsah mě zaujal ale nevím, jestli mě to chytí i ve vnitř. Pokud se ke knížce nějak dostanu rozhodně jí začnu číst.

  OdpovědětVymazat
 2. Mě ta knížka přijde během příštího týdne, takže uvidím. Taky ji budu mít hlavně díky té obálce, někomu se prostě povedla

  OdpovědětVymazat
 3. som rada že aj česi ponechali originál obálku lebo sa mi veľmi páči :)

  OdpovědětVymazat
 4. Znie to zaujímavo, tak uvidíme, chystám sa na originál.^^

  OdpovědětVymazat
 5. Hmm žeby mi zaparkovla v poličke? :D je važne krasna a aj anotácia je vskutku zaujímavá a kedže mam čitatelský absták asi si pobežím do kníhkupectva :D popripade počkkam na nejaké tie prvé recenzie a pobežím až potom :D

  OdpovědětVymazat