PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

16. listopadu 2011

Waiting on Wednesday (44)

Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine. Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chcete přečíst. Pro tuto středu vybírám:

Sweet Evil
Wendy Higgins

Co kdyby existovali dospívající, jejichž život by doslova závisel na špatném vlivu? Tohle je totiž život synů a dcer padlých andělů.

Anna, něžná dívka z jihu, se narodila se šestým smyslem, který jí umožňuje vidět a cítit emoce ostatních lidí. Ví, že s ní není něco v pořádku a že ji to až nevysvětlitelně silně táhne k nebezpečí. Jenže objeví pravdu o svém děsivém původu až ve chvíli, kdy oslaví své šestnácté narozeniny a potká oslňujícího Kaidana Rowea. On je právě ten typ kluka, před kterým vás váš otec varoval. Škoda jenom, že nikdo nevaroval i Annu.

Výlet napříč státy donutí Annu a Kaidana čelit realitě, že naděje a láska pro jejich druh nejsou možné. A když nastane čas, kdy se Anna musí postavit svým démonům... vybere si svou zář nebo své rohy?
Tato kniha mě nejdříve zaujala svým obsahem, protože obálka byla odhalena až někdy v poslední době. Má vyjít 1. května 2012 a já jsem zvědavá, co se z toho nakonec vyklube.

1 komentář:

  1. Hm....Vypadá to úžasně!Obálka je super a téma taky. A hlavně se mi líbí Kaidan :)

    OdpovědětVymazat