PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

23. února 2011

Abandon - první kapitola!

originální cover
Včera jsem jen tak namátkově podívala na web Meg Cabot, jestli tam není něco víc o její nově připravované sérii Abandon a zjistila jsem, že je k dispozici prvních pár stran.

O čem to je:
Ona ví, jaké to je zemřít. A teď ji chce Smrt zpátky.

Sedmnáctiletá Pierce ví, co se s námi stane, když umřeme.

A taky tak potká Johna Haydena, tajemného cizince, který se vrátil do normálního života - nebo alespoň života, jak jej Pierce znala před nehodou - což by mělo být naprosto nemožné.

I když si myslela, že mu utekla a začala chodit na novou školu na novém místě, ukáže se, že se mýlila. Našel ji.

Co od ní John chce? Pierce si myslí, že ví... tak jako ví, že není žádný její strážný anděl a že jeho temný svět není tak úplně nebe. Ale ona mu nemůže uniknout, protože se ukáže vždycky, když jej vůbec neočekává a když jej potřebuje nejvíc.

Avšak když si dovolí spadnout ještě níž, může se ocitnout na místě, kterého se bojí ze všeho nejvíc. A to je přesně to místo, kam ji John pomalu dostává.

Podsvětí.
(btw nebojte se angličtiny, vždycky můžete použít Google Translate)

Kniha má ve Státech vyjít 26.dubna a jde o novou young adult trilogii, která si pohrává s moderním pojetím mytologického příběh o Persefoně. Těch prvních pár stránek se mi líbí. Je to typický styl psaní Meg, který mám tolik ráda.

Oficiální stránky knihy
Oficiální stránky autora


Žádné komentáře:

Okomentovat