PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

11. února 2011

Sladká políbení (6)

Týdenní meme hostované mnou... A dneska vybírám...

Upozornění: Vybraný úryvek může případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní nebezpečí!

Oh.My.Gods.
Tera Lynn Childs
Jedním malý krokem uzavře vzdálenost mezi námi dvěma. Mé srdce začne splašeně tlouct, když zvedne svou ruku a položí ji na mou tvář. Jeho prsty se pohybují po linii mé tváře. Cítím jeho teplo, i když se mě až tak moc nedotýká.

Pak se nakloní dopředu - pomalu - dokud není jeho tvář jen pár milimetrů od té mojí.

Úsměv z jeho modrých očí zmizí. Mé oči se krapánek zavřou - to očekávání mě zabíjí. Nepolíbila jsem nikoho od doby, co jsem chodila s tím pitomcem - jaké že bylo jeho jméno? - a mám pocit, že jsem nikdy nikoho nechtěla líbat víc než teď Griffina Blakea.

Jeho rty přejedou po těch mých. Jen trošičku. Takové polechtání.

Ale i to je víc než dost.

Celé moje tělo zažehne jiskru ohňostroje jako při obrovské oslavě.

Trvá pár vteřin, než mi dojde, že mě už nelíbá. Neochotně otevřu oči a uvidím ho jen několik centrimetrů ode mě. A jeho úsměv je zpátky.

...

Říkala jsem si, že by nebylo na škodu sáhnout i po polibcích z jiných knih, které jsem četla.


Pokud vás toto meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se sem. Svůj příspěvek přidáte pomocí tohoto nového formuláře. Zadejte název vašeho blogu a link směřující přímo na váš příspěvek s tímto meme.


Žádné komentáře:

Okomentovat