PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

3. března 2011

OŽ Teaser Tour (6)

Je tu čtvrtek a víte, co to znamená? Že tu máme třetí zodpovězenou otázku naší Lu.Lusy!

Jak se zrodil nápad na knihu?

Upřímně, nemám sebemenší tušení. Je to už tak dávno, že se mi to už jednoduše vykouřilo z hlavy. Pamatuju si jen, že úplně první myšlenka na Odstíny života - které měly tenkrát ještě jiný, vysoce trapný název - ke mně přišla někdy ve 13 letech, ale s dnešním konceptem to mělo pramálo společného. 

Byla tam dívka, která vstala z mrtvých – původně si říkala Tess – a její „přítel“ Gabriel, který ale vůbec nebyl lovec. Vlastně tam nebyli žádní lovci obecně. Potom tu byla ještě postava jakéhosi mentora hlavní hrdinky, která se stala základem pro Liama, i když jeho božská část přibyla až časem. Poznačila jsem si tehdy pár nápadů, napsala několik stránek a odložila to do šuplíku, abych se věnovala jiným dílům. 

Až v 18, kdy jsem si zoufale potřebovala odpočinout od díla, co jsem zrovna psala, jsem to znovu vzala do ruky, uvědomila si, že to není úplně k zahození a začala tu myšlenku rozvíjet. Víc jsem to propracovala, načrtla hlavní dějovou linii a vytvořila postavy. Potom se mi před očima najednou začal objevovat ucelený příběh a já se ho jen snažila nějak zachytit.

~ ... ~

Pokud nevíte, o co jde, podívejte se sem. Příští čtvrtek se těště na další otázku a odpověď.

 ~ ... ~

Dneska žádný příspěvek Fall in love bohužel nebude, protože se mi dostalo té pocty, že mám RC Odstínů života! A tak jedu jak blesk a čtu a čtu a čtu, abych vám v brzké době mohla přinést review na knihu! Stejně tak pochybuju, že se zítra bude konat nějaký ten příspěvek do QotW. Zato vám můžu slíbit, že se o víkendu určitě dočkáte článků Knihy měsíce únor a Suma sumárum za únor! A že se na nich pořádně vyřádím!

Zůstávejte na drátě!Žádné komentáře:

Okomentovat