PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

4. března 2011

Sladká políbení (9)

Týdenní meme hostované mnou... A dneska vybírám...

Upozornění: Vybraný úryvek může případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní nebezpečí!

Odstíny života
Lusy Adams
"Ukaž nějaké emoce, proboha!"

Ve zlomku vteřiny mě popadl za ramena a přitiskl na stěnu, aby mě vzápětí hrubě políbil. Líbal mě drsně, ale žádostivě, a já mu se stejnou naléhavostí odpovídala. Okolní svět pro mě opět přestal existovat.

"Co to děláš?" odstrčila jsem ho od sebe - ani nevím, za jak dlouho - když můj mozek znovu začal fungovat a přestal být jen kaší, roztékající se pod Gabeovými dotyky.

"Ukazuju emoce."

...

Včera jsem dočetla OŽ a máte se rozhodně na co těšit! Byla jsem z toho čtení tak zblblá, že jsem si dokonce včera myslela, že je čtvrtek s pátkem dohromady o.O Nevím, jestli se mi bude zítra chtít dělat QotW, protože se musím učit na pondělní dva testy. ALE! Pokud se dneska pořádně hecnu, napíšu RC review na Odstíny života, budete mezi prvními, kdo si bude moci přečíst, jaký na mě udělala kniha dojem!
TEAM GABE!


Pokud vás toto meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se sem. Svůj příspěvek přidáte pomocí tohoto nového formuláře. Zadejte název vašeho blogu a link směřující přímo na váš příspěvek s tímto meme.


3 komentáře:

  1. tak to vypadá vážně zajímavě, asi to vypadá že se půjdu v dubnu podívat do knihkupectví :D

    OdpovědětVymazat
  2. Panebože,ja sa na to teším ako MALÁ!!! Normálne že najviac ako som sa tešila na akúkoľvek kniu v poslednom čase!

    OdpovědětVymazat