PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

3. dubna 2011

Posuď knihu podle obalu (16)

Název knihy: Die For Me
Autor: Amy Plum
Datum vydání: 10.5.2011

Anotace na Goodreads: Můj život byl vždycky tak báječně a nádherně normální... A pak stačil jeden jediný okamžik, který všechno změnil.

Najednou se ze mě a z mé sestry Georgie stali sirotci. Strčily jsme naše životy do skladištního prostoru a přestěhovaly se za prarodiči do Paříže. A já jsem věděla, že mé rozbité srdce a život už nikdy nebudou vypadat normálně. Pak jsem potkala Vincenta. 

Tajemný, sexy a neskutečně okouzlující Vincent Delacroix  se z ničeho nic objevil a pěkně mi zamotal hlavu. A najednou hrozilo, že své srdce ztratím znovu. Ale byla jsem na to připravena.

Samozřejmě že nic není až tak jednoduché. Protože Vincent není tak úplně normální člověk. Potkal ho hrozný osud, takový který jej uvádí do nebezpečí každý den. Má nepřátele... nesmrtelné, vražedné nepřátele, jenž jsou rozhodnuti jej zničit... a všechny jeho druhu. 

Mám dát své srdce, svůj život a život své rodiny znovu všanc, když se trápím se skládáním zbytků toho, co z toho minulého zbylo, jen kvůli lásce?
Můj názor: O knize vím dávno, ale znala jsem ji pod úplně jinou obálkou. Nedávno jsem objevila tuhle a naprosto jsem se do ní zamilovala. Mám šílené nutkání jít si tuhletu knihu předobjednat. Nejenom kvůli docela vysokému hodnocení a obálce, ale také kvůli samotnému příběhu. Může to být hodně zajímavé. Na obálce se mi líbí, že je červená a že je v pozadí Eiffelovka. Celkově mám z té obálky dobrý pocit.


Pokud vás toto mé meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se na informace a přidejte svůj link na příspěvek tady pomocí tohoto formuláře.


3 komentáře:

  1. Tak to je nádherný cover. Je to možná hlavně kvůli té Paříži v pozadí a odstínům hnědé, ale působí to tak nějak...historicky:) V kombinaci s červenou a elegantními šaty mi to ten pocit přímo evokuje:D

    OdpovědětVymazat
  2. Tuhle knížku bych si koupila kvůli obalu a na příběh se podívala až pak :D je to úplně super a věřím, že děj knihy nebude nějak pozadu ;) to sem ale povrchní že? :D

    OdpovědětVymazat
  3. Obal vážne krásny.^^ Dúfam, že sa ku knihe dostanem.:)

    OdpovědětVymazat