PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

3. května 2011

Teaser Tuesday (17)

Toto týdenní meme pořádá Should Be Reading.

O co jde:
  • Popadni knihu, kterou momentálně čteš.
  • Otevři ji na náhodné stránce.
  • Napiš 2 teaserové věty odkudkoliv z oné stránky.
  • NEZAHRNUJ DO TOHO SPOILERY!!! (Ujisti se, že to, co píšeš, toho z knihy neukazuje příliš moc. Nechceš přece zničit překvapení ostatním!)
  • Sdílej taky název knihy a autora, aby si mohli ostatní TT účastníci tuhle knihu přidat do své "to-read" záložky.
Abandon
Meg Cabot

Když jsem ho viděla příště, po tom dni na hřbitově s babičkou, byla jsem mrtvá.

...

"Kde to jsem?"Muhahááá, Abandon. Od. Meg. Cabot. Je to trochu jiné než její ostatní knihy. Uvidíme, co se z toho vyklube.


1 komentář:

  1. Oh My God! Právě jsem Abandon dočetla a jsem naprosto nadšená. Nejlepší kniha, kterou Cabot napsala (i když je pravda, že jsem zatím měla možnost přečíst jen ty vydané v češtině).
    Většina jejích knih je plná svěžesti, humoru a určitého nadhledu. Tohle ale v Abandon chybí, naopak - příběh je brán zcela vážně, trochu více tady Cabot tápe v psychologii postav a neustále (velmi plynule) odbíhá z aktuální linie do minulosti... a možná i díky tomu na mě tahle kniha zanechala hlubší dojem. Všem moc doporučuju k přečtení a pro malou ochutnávku doporučuju trailer: http://www.youtube.com/watch?v=Iv61RhhwGRI

    OdpovědětVymazat