PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

12. července 2011

Letní obálky (2)

Úterý je tady a přichází další zastávka našeho speciálního letního meme. Cílem je vybrat si jednu, dvě, maximálně tři knižní obálky, které nám nějakým způsobem evokují léto, čas odpočinku a dovolených.

Along for the Ride
Sarah Dessen

Je to už dlouho, co Auden prospala noc. Od doby, co se rodiče rozvedli, co začaly ty hádky. Teď má šanci strávit léto se svým otcem a jeho novou rodinou na okouzlujícím plážovém městečku, v němž bydlí.

Keeping the Moon
Sarah Dessen

Colie očekává to nejhorší, když je poslána za svou výstřední tetou Mirou, aby s ní strávila léto, zatímco její matka objevuje Evropu. Colie byla vždycky vyvrhelem, nejdříve kvůli své váze, později kvůli své "lehkosti". Nemá doma žádné kamarády a nepředpokládá, že by si nějaké mohla najít v Jižní Karolíně. Jenže pak potká Morgan a Isabel.That Summer
Sarah Dessen

Pro patnáctiletou Haven se život mění příliš rychle. Je už dost vysoká, její otec se znovu chce oženit, její vždycky perfektní sestra Ashley plánuje svatbu. Haven si přeje, aby se všechno vrátilo do starých známých kolejí. A pak se na obzoru objeví její bývalý přítel.


Sarah Dessen je jedna z nejoblíbenějších autorek knih pro dívky. Na základě dvou jejích knih byl dokonce natočen film Láskou praštěná s Mandy Moore v hlavní roli. My bychom se teoreticky mohli dočkat její knihy Ukolébavka, kterou hodlá vydat nakladatelství CooBoo.

Obálky jejích knih člověka vždycky něčím zaujmou. Jsou příjemné. A má rozhodně hodně knih o létě. Já jsem si vybrala tři, které se mi obrázkově i obsahově líbily nejvíc.

Pokud vás letní obálkové meme zajímá, podívejte se sem.


3 komentáře:

  1. Ukolébavka vyjde prakticky, ne teoreticky ;) Jen je ještě otázka kdy... :)

    OdpovědětVymazat
  2. Právě proto je tam napsáno teoreticky :D

    OdpovědětVymazat