PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

21. srpna 2011

Posuď knihu podle obalu (35)

Název knihy: Sapphique
Autor: Catherine Fisher
České datum vydání: listopad 2011

Česká anotace: Finnovi se podařilo uprchnout z temného vězení jménem Inkarceron, ale musel tam zanechat své nejbližší přátele, přísežného bratra Keira a dívku Attii.

Jeho nárok na trůn Říše se zdá nezpochybnitelný – až do chvíle, kdy vystoupí neznámý Uchazeč, který jako by mu z oka vypadl, a za dědice se prohlásí sám. Finn si stále pamatuje jen život ve vězení, mučí ho sny a nejistota. Kým vlastně je?
Můj názor: Druhý a zároveň i poslední díl série od Catherine Fisher, na který jsem opravdu zvědavá. Obálky obou dílů se mi moc líbí. Hlavně se mi zamlouvá, jak spolu korespondují. Zatímco na prvním díle byl zobrazen klíč, na pokračování vidíme zámek. Klíč - zámek, živé vězení, ze kterého se chtějí dostat.


Pokud vás toto mé meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se na informace a přidejte svůj link na příspěvek tady pomocí tohoto formuláře.


1 komentář:

  1. Ksakru, musím si do listopadu přečíst Inkarceron :D

    OdpovědětVymazat