PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

5. srpna 2011

Sladká políbení (22)

Týdenní meme hostované mnou... A dneska vybírám...

Upozornění: Vybraný úryvek může případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní nebezpečí!

Passion
Lauren Kate

"Lys, poslouchej mě..."

"Polib mě," zaprosila. Danielova tvář se změnila, jako by nepotřeboval slyšet nic jiného. Zvedl ji ze země a pevně ji k sobě přitiskl. Teplo se rozlilo celým jejím tělem jakmile jej silně a dlouze políbila. Vyklenula záda, naklonila hlavu k obloze a líbala ho tak dlouho, dokud neměla závratě z toho blaha. Dokud se neobjevily stíny, které ztmavily oblohu a hvězdy na ní. Obsidiánová symfonie. Ale za tím vším... bylo světlo. Vůbec poprvé mohla Luce cítit světlo zářící skrz.

Bylo to naprosto nádherné.

Nastal čas, aby odešla.Pokud vás toto meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se sem. Svůj příspěvek přidáte pomocí tohoto nového formuláře. Zadejte název vašeho blogu a link směřující přímo na váš příspěvek s tímto meme.
1 komentář:

  1. Tiež mám rada túto sériu a veľmi sa teším konkrétne na túto knihu, len čo keď som príliš lenivá, aby som si to prečítala v angličtine :D :D

    OdpovědětVymazat