PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

18. září 2011

Posuď knihu podle obalu (39)

Název knihy: Touch of Power
Autor: Maria V. Snyder
Datum vydání: 20.12.2011

Anotace na Goodreads: Pokládáním rukou na zraněné a umírající Avry z Kazanu přebírá jejich zranění a nemoci na sebe. Ale než aby byla za své schopnosti oceněna, je lovena. Léčitelé, jako je Avry, jsou obviněni z šíření epidemie, která zdecimovala Teritoria a ponechala přeživší ve stavu chaosu.

Vystresovaná a unavená z ukrývání je Avry unesena bandou lumpů, kteří si překvapivě jejích schopností cení víc než zlaté odměny za její chycení. Jejich vůdce, tajemný únosce-ochránce se svými vlastními schopnosti, je ve svých požadavcích přímý: Avry musí vyléčit morem nakaženého prince, vůdce boje proti jejím lidem. Během cesty přes Devět hor, kde číhají žoldáci a magická nebezpečí, se Avry musí rozhodnout, kdo za zachránění stojí a kdo ne. Protože cenou míru může být její vlastní život.
Můj názor: Od Snyder jsem sice prozatím četla jen Inside Out a k Outside In se pořád nemůžu dostat, ale vím, že půjde o kvalitní knihu. Celkový námět zní dost slibně. A britská verze obálky se mi moc líbí, víc než ta americká.


Pokud vás toto mé meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se na informace a přidejte svůj link na příspěvek tady pomocí tohoto formuláře.


Žádné komentáře:

Okomentovat