PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

25. září 2011

Posuď knihu podle obalu (40)

Název knihy: Můří deníky
Autor: Rachel Klein
České datum vydání: říjen 2011

Česká anotace: Šestnáctiletá hrdinka, žijící v luxusní internátní škole, si zapisuje do deníku sve nejtajnější myšlenky. Ovládá ji stále rostoucí posedlost spolužačkou, se kterou sdílí ložnici, Lucy Blakeovou, a nemyslí na nic jiného než na její přátelství s novou žákyní Ernessou, tajuplnou, náladovou bledou kráskou s uhrančivým pohledem.

S Ernessou jsou spojeny ponuré klepy, podezření a tajemství i řada hrozivých nehod. Školou se šíří hrůza a Lucy už neví, co je skutečnost a co je jen výplod zjitřené představivosti. Tajuplná, hrůzná atmosféra v sobě spojuje všechny děsy, touhy a úzkosti dospívání. Středobodem deníkových záznamů je jediná otázka: je Ernessa skutečně upír, nebo vypravěčka uvízla v horečnatém světě vlastní fantazie?
Můj názor: O této knize vím přímo od KK dlouho, ale nějak jsem na ni pozapomněla... Teď se objevila česká obálka i anotace, dokonce samotné datum vydání se blíží. Nevím, co si o obálce mám myslet. Ona i ta anotace zavání jistým druhém psychopatismu a těžko říct, jestli obálka příběhu odpovídá. Přijde mi, že jde modelka někam na funus...


Pokud vás toto mé meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se na informace a přidejte svůj link na příspěvek tady pomocí tohoto formuláře.


4 komentáře:

 1. To není možný, už zase stejnej příspěvek :D já se z toho picnu :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ta obálka se mi vůbec nelíbí, ani anotace nezní slibně.
  Chtělo by to někdy udělal rozhovor s lidmi z nakladatelství a zeptat se, co ovlivňuje jejich výběr a kdo to vybírá. Takový rozhovor bych si hrozně ráda přečetla.

  OdpovědětVymazat
 3. osobne musím s tebou súhlasiť, táto obálka ma nijak neupútala, skôr by som povedala vidieť ju v knihkupectve, tak by ma aj odradila.

  OdpovědětVymazat