PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

23. září 2011

Sladká políbení (26)

Týdenní meme hostované mnou... A dneska vybírám...

Upozornění: Vybraný úryvek může případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní nebezpečí!

Blood Red Road
Moira Young

Otočí se a já jdu za ním do jeskyně. Proklouzneme úzkou trhlinou a otevře se před námi tunel dostatečně vysoký na to, aby jím šlo projít. Mé břicho se nervózně sevře. Neuděláme ani pár kroků, když řeknu, Jacku, počkej.

Otočí se, celý nedočkavý. Co zas?

Chci ti něco říct. Chci říct... ani nevím... víc. Mohla bych vybuchnout z toho všeho, co ve mně právě probíhá. Ten boj proti těm hnusákům a jak mám rameno skoro rozpárané, a jak se cítím, když se probudím a uvidím tě, a teď, jsem tady, tak blízko, abych našla Lugha a fakt nemám páru o tom, co se stane a...

Jack se na mě kouká, zmatený. Co se s tebou děje, Sabo, řekne.

Popadnu jeho tvář a políbím ho na rty.

Udělám krok zpátky.

Zíráme na sebe. Všechen vzduch vycucnutý z tunelu. Srdcový kámen mě pálí na hrudi. Krev mi bublá v uších.

Tvoje načasování je na prd, řekne.

Upustí pochodeň. Natlačí mě na zeď. Pak jsou jeho ústa na mých a líbá mě, jako by hladověl nebo žízní umírá nebo tak něco. Líbá mé rty, mou tvář, můj krk, pak zase mé rty. Jeho rty jsou hebké. Teplé. Jeho vůně mě naplňuje.

Jsme k sobě pevně přimknutí, hrudník na hrudníku, stehno u stehna. Jeho srdce tluče pod mým. Po zádech mi přejde mráz od hlavy až po mé prsty na nohou. Je mi teplo a zima najednou. Drobné chloupky na rukou a zadní straně krku se mi zježí. Moje kůže se napne. Těžké teplo se usazuje v mém břiše.

Netušila jsem, že se při líbání budu takhle cítit.

Políbím ho nazpět. Přejíždím rukama nahoru a dolů po jeho pažích, ramenech, zádech. Cítím jeho sílu. Tisknu se blíž. Nemůžu se k němu dostatečně přiblížit.

~...~

Trošku později, ale nechtěla jsem vás o hezký polibek ochudit. Jazykově jsem se pokoušela přiblížit překladu, ale přece jenom to jde dost ztěžka.

Pokud vás toto meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se sem. Svůj příspěvek přidáte pomocí tohoto nového formuláře. Zadejte název vašeho blogu a link směřující přímo na váš příspěvek s tímto meme.


1 komentář:

  1. Milujem túto scénu ♥ Oplatilo sa na ňu čakať :) Och, neviem sa dočkať dvojky :)

    OdpovědětVymazat