PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

7. září 2011

Waiting on Wednesday (34)

Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine. Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chcete přečíst. Pro tuto středu vybírám:

Temné vize - Odhalení
L. J. Smith

Schopnosti, které přesahují lidské chápání!

Kaitlyn má nezvyklé oči a jasnovidecké schopnosti. Žije s pověstí čarodějky. Pozvání do institutu nadaných pro ni znamená naději na nový život. Všichni se však brzy dozví pravdu o experimentu, který ohrožuje jejich zdravý rozum a životy...

S touhle novinkou mě FRAGMENT docela překvapil. Další série z pera L. J. Smith, jejíž první díl originálně vyšel už v roce 1994, ale k nám se dostává až teď. Série má celkově 3 díly a na GoodReads je docela vysoko hodnocená. Líbí se mi, že FRAGMENT vsadil na neokoukanou obálku (hlavně palec nahoru za tu fialovou... víte, že fialové neodolám). Jsem dost zvědavá, protože zatímco o Upířích denících si nemyslím nic hezkého (ani o těch Stefanových), první díl Tajného kruhu se mi líbil. Necháme se překvapit.


1 komentář:

  1. Už druhý týden máme stejný příspěvek k tomuhle meme :D ale já se vážně neopičím :D

    OdpovědětVymazat