PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

11. prosince 2011

Posuď knihu podle obalu (51)

Název knihy: Underworld
Autor: Meg Cabot
Datum vydání: 28.5.2012

Anotace na Goodreads: Útěk z říše mrtvých je nemožný, když vás někdo chce zadržet uvnitř.

Sedmnáctiletá Pierce Olivera není mrtvá.

Ne tentokrát.

Ale je proti své vůli držena v podsvětí, ve světě mezi nebem a peklem, kde duše zemřelých čekají, než se vydají na svou poslední cestu.

Její únosce, John Hayden, tvrdí, že je to pro její vlastní bezpečí. Protože ne všichni jsou mrtví. Někteří jsou nespokojení s tím, kde skončili poté, co opustili podsvětí, takže se vrátili jako fúrie, které touží po pomstě... na tom, kdo je sem poslal a na té, kterou miluje.

Ale i když je Piere v podsvětí před fúriemi v bezpečí, číhá na ni mnohem horší nebezpečí... a to může mít co do činění s jejím věznitelem než s jeho nepřáteli.

A poku nebue Pierce opatrná, tentokrát už nebude úniku.
Můj názor: Druhý díl nové série od mé oblíbené autorky Meg Cabot. První díl Abandon byl hodně odlišný od knih, které většinou píše. Což se některým čtenářům nelíbilo. Já jsem naopak byla nadšená. Celkově je to spíš takové temnější, psychologičtější, přesto pořád lehké. Na druhý díl se těším a líbí se mi, že obálka Underworld hezky navazuje na obálku dílu prvního. Líbí se mi, že je na ní zobrazena Johnova ruka, která Pierce drží a jakoby ji táhne dolů. Navíc tmavě modrá spolu s ornamenty a fontem písma vypadá dobře.

1 komentář:

  1. Jůů tak pokud se mi dostane do ruky tak si jí moc ráda přečtu. Meg Cabotvou mám moc ráda. =D

    OdpovědětVymazat