PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

3. prosince 2011

Vánoční putování

Milujeme cestování, a proto jsme si pro vás přichystaly další neobyčejné putování. Putovali jsem v létě, na podzim a nyní se samozřejmě musíme někam vydat i na Vánoce. Princip zůstává stejný: vyberte si úroveň podle toho, kolik knih si myslíte, že zvládnete za prosinec a půlku ledna přečíst. Vezměte si příslušnou ikonku a vložte si ji na blog. Dáte tak ostatním vědět, že jste součástí putování. 

Délka putování: od 1. prosince do 15. ledna

Protože tu ovšem máme putování zaměřené na Vánoce, je jasné, že se musíme vydat právě po stopách kouzelných postav, které Vánoce ztělesňují. Ježíšek tu není sám! I jiné země má tu svou kouzelnou bytůstku. Nezáleží na tom jestli je to skřítek nebo starý dědeček. Každý má tu moc a my se tedy vydáme na cestu právě za těmito postavami, protože jsou pro nás něčím netradičním.

Proto nesmutněte pro Ježíška, ten je tu s námi přeci stále i tak a plní jen ta nejtajnější přání, která sídlí v každém člověku. Zamyslete nad svým nynějším přáním, nikomu ho neříkejte a pokuste se vymyslet něco, co nijak nesouvisí s materiálnem, jinak by v tom nebylo to pravé kouzlo.

A kdo splní Vaše přání?

2 knihy - Děda Mráz
Kdo by neznal Mrazíka, který si střeží Rusko.

4 knihy - Papa Noël
Ve Francii plní přání vousatý Otec Vánoc.

6 knih - Trpasličí dědeček Jultombe
Ve Švédsku se jejich trpasličí dědeček zjevuje v podobě kozla.

8 knih - Kůň Magi
Kouzelný kůň je poslem v Argentině.

10 knih - Tun Čche Lao-žen
V Číně plní vánoční přání starý muž.

12 knih - Čarodějnice Beféra
Itálie je jediná země, kde plní přání žena a to dokonce až v lednu.


ZÁVĚREM
A nezapomeňte ani na zhodnocení Vámi přečtených knih. Můžete si vybrat libovolné měřítko: procenta (0% - 100%), hvězdičky (* - *****) či hodnotu (1/10 - 10/10).
Banner projektu a ikonky jsou Vám plně k využití.

Právě nám začal kouzelný čas, zažeňte tedy chmury a pojďte si něco přát!


Žádné komentáře:

Okomentovat