PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

12. prosince 2011

Volanie krvi

Začínající domácí autoři by se měli podporovat. A proto vám dneska přináším informaci o jedné zajímavé knize.

Volanie krvi
Martina Miková
Prvá časť série o súrodencoch, ktorí sa v rámci prekliatia ocitli takpovediac na opačných stranách bojiska. Padlý anjel, správca ich nadprirodzeného sveta ich z pomsty premenil na príslušníkov rozličných rás. Aidan je upír, Cedric je vlkolak a Merina je siréna.

Napriek tomu, že ako smrteľníci sa milovali, takéto rozdelenie ich odcudzilo a donútilo ich nenávidieť jeden druhého. Najhoršie ich pretrhnuté súrodenecké puto znáša Aidan. Pokúša sa za cenu vlastného života neohrozovať ten ľudský a bráni v tom aj bratovi Cedricovi.

Ústrednou zápletkou je romanca medzi Aidanom a Claire, úspešnou ženou z veľkomesta, ktorá má pocit, že slnko zapadá aj vychádza len pre ňu. V jej arogancii a panovačnosti je však veľká dávka šarmu a humoru. Jej presvedčenie, že všetko vie najlepšie, je zdrojom mnohých vtipných situácií a dialógov. Aidan, na druhej strane, sa stráni ľudí, ktorým by mohol ublížiť a najviac zo všetkého neznáša ženy, ktoré na neho upierajú zamilované pohľady. Navyše, padlý anjel, správca ich sveta, nepraje ich láske a pokúša sa ich rozdeliť...
Kniha prozatím nevyšla v papírové podobě, ale je k dostání jako eBook, nebo také jako eBook na CD. CD si můžete objednat na této adrese, anebo si můžete zvolit i levnější variantu v podobě koupě eBooku (musíte najet trošku níž). Malou ochutnávku z knihy máte tady.  A na mou recenzi na knihu se můžete brzo těšit.


1 komentář: