PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

21. prosince 2011

Waiting on Wednesday (48)

Týdenní meme, které pořádá Breaking the Spine. Cílem je vybrat si vždycky jednu knihu, kterou si chcete přečíst. Pro tuto středu vybírám:

Girl of Nightmares
Kendare Blake

Cas začíná Annu vidět všude: když spí a někdy v živoucích nočních můrách. Ale něco je vážně špatně. Nejsou to jenom sny. Vypadá to, že Annu mučí, trhají ji na kusy a zase dávají dohromady na různé způsoby pokaždé, když se objeví.

Cas netuší, co se s Annou stalo, když se dostala do pekla, ale ví, že si nezaslouží to, co se jí teď děje. Anna Case zachránila vícekrát než jenom jednou a teď je řada na něm, aby jí to vrátil.
První díl, Anna Dressed in Blood, se mi ohromně líbil, proto se pokračování nemůžu dočkat. Case jsem si jako hlavního hrdinu dost oblíbila hlavně proto, že mi připomíná Deana ze Supernaturalu (a toho já vážně můžu). Kendare opravdu umí napsat hororový příběh, protože Anna byla pořádně krvelačná. Druhý díl vyjde bohužel až 7.srpna 2012. Tohle bude dlouhé čekání.

Žádné komentáře:

Okomentovat