PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

28. dubna 2011

OŽ Teaser Tour (22)

Poslední otázka naší Teaserové Tour.

Co bys nám chtěla ještě říct?

"Nebojte se následovat svoje sny. I když to vypadá naprosto beznadějně, vždycky existuje šance. Nikdy nevíte, kdy se na vás usměje štěstí. Jenom se podívejte na mě."

~ ... ~

Tímto příspěvkem tenhle knižní speciál končí. Na všechny příspěvky tour se můžete podívat tady. Na recenzi knihy se zase podívejte tady. Chtěla bych poděkovat Lusy za to, že k téhle velké tour svolila, poskytla mi teaserové věty a odpovědi na otázky. Šlo o poněkud netradiční pojetí rozhovoru, které vám snad autorku více přiblížily. Doufám, že se vám tenhle můj speciál líbil. Další na sebe nenechá dlouho čekat. Pokud vám to uniklo, budu pořádat Putování s Hunger Games. Váš zájem mě opravdu potěšil a doufám, že se vám putování bude líbit. Přidala jsem do menu novou anketku, která by měla vyzjistit, jak moc dáte na můj názor ohledně knih. Upřímně nevím, jaké možnosti bych tam měla dávat, ale zajímá mě, jak moc vás moje recenze a názory ovlivňují. Díky předem za vyplnění. 

Žádné komentáře:

Okomentovat