PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

29. července 2011

Sladká políbení (21)

Týdenní meme hostované mnou... A dneska vybírám...

Upozornění: Vybraný úryvek může případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní nebezpečí!

Falling Under
Gwen Hayes

"Ráda bych svůj první polibek." Dala jsem svou ruku před jeho ústa, když se chtěl začít hádat. Posunula jsem ji na jeho tvář, hledajíc v jeho očích pochopení. "Vím, že jsi musel snít o tom, jaký by mohl být polibek, jaké by bylo políbit dívku, kterou vidíš celou, ne jenom skrz okno."

Zavrtěl hlavou. "Ne. Nikdy jsem nesnil o líbání s dívkou. Snil jsem o líbání s tebou."

Dech mi uvíznul v krku a já se usmála, protože jsem cítila, že se zase začínám červenat. Jenže pak mě pojal chlad. "Čas se nám krátí, že?"

Chytil mou ruku na své tváři a přitáhl mě k sobě, zatímco mluvil. "Měl bych tě nechat být."

Zavřela jsem oči a čekala, našpulila jsem rty.

Cudný polibek se dotknul mého čela. Snažila jsem se všechno si zapamatovat. To, jak voněl, dotyk jeho rtů, měkké a teplé na mé kůži, zvuk řeky spokojeně bublající za námi. Další dotyk byl ještě jemnější, jeho ruka se vpletla do mých vlasů. Jeho rty sledovaly cestičku světla na mé hlavě. Potom mé tváře. Stále se jemně toulaly jako šepot. Přestal a mé oči se otevřely. Jeho oči byly tmavé, plné příslibů, zaměřené na mě.

"Polib mě, Hadene."

"Ano."


Pokud vás toto meme zajímá a chtěli byste se přidat, podívejte se sem. Svůj příspěvek přidáte pomocí tohoto nového formuláře. Zadejte název vašeho blogu a link směřující přímo na váš příspěvek s tímto meme.


Žádné komentáře:

Okomentovat