PŘESUN KNIŽNÍHO DOUPĚTE NA NOVOU DOMÉNU!!!
Nově mě najdete na mé vlastní originální doméně. Všechen obsah i komentáře byly přesunuty na novou stránku. Jen ještě všechno nešlape a nevypadá tak, jak má. Pište prosím všechny své komentáře na novou stránku. Díky.
KNIŽNÍ DOUPĚ

30. prosince 2011

Sladká políbení (35)

Týdenní meme hostované mnou... A dneska vybírám...

Upozornění: Vybrané úryvky můžou případně naspoilerovat děj, proto číst jen na vlastní nebezpečí!

Venom
Jennifer Estep
Místo, abych ho poslouchala, jsem ho popadla za sako, přitáhla k sobě a přilepila svá ústa na ta jeho.

Owen vypadal překvapený mým náhlým výpadem, ale přejela jsem jazykem po jeho rtech a on se přizpůsobil. Owen ani na chvíli nezaváhal, ne jako to dělával Donovan Caine. Owen mě líbal stejně silně, dlouze a hluboce, jako jsem já líbala jeho, dokud jsme oba nelapali po dechu a toužili po více - po mnohem více.

Owen byl jemný a divoký zároveň. Jeho ruka volně klouzala mými vlasy, jemně mě masírovala vzadu na krku, zatímco jeho horký jazyk zápasil s tím mým. Jeho prsty putovaly po mém krku až k hrudi, kde jemně objaly mé poprsí skrz saténovou tkaninu mých koktejlek. Díky jeho lehkému, ale agresivnímu doteku, malé záškuby touhy, které jsem pociťovala dříve, vzplanuly silněji než kdykoli předtím, spojujíc se do klubíčka ohnivé touhy a potřeby, která se usadila mezi mými stehny. Jeho vůně naplnila můj nos - ta ryzí zemitá vůně, která mi připomínala chladný kov. Nadechla jsem se a ucítila jsem, jakou odezvdu vyvolala má vlastní kamenná magie. Mmm.


Žádné komentáře:

Okomentovat